b_300_0_16777215_00_images_97-05-02.jpg

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" مراسم افتتاح و بهره برداري از نخستین خانه ورزش احمدآباد با حضور فرماندار شهرستان اردکان ، بخشدار مرکزی ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی  احمدآباد و جمعی از مردم شریف احمدآباد  برگزار شد.

مهندس تقوی شهردار احمدآباد در ابتدای مراسم ضمن عرض خیر مقدم با بيان اينکه یکی از وظایف شهرداریها امور فرهنگی و اجتماعی می باشد و با توجه به اینکه سرانه ورزشی شهر احمدآباد کمتر از سرانه متوسط استان می باشد، یکی از اهداف و برنامه های شورای شهر و شهرداری را احداث و توسعه اماکن ورزشی به منظور رفاه و سلامت و پویایی شهروندان عنوان نمودند و گزارشی از پیگیریهای صورت گرفته به منظور احداث فضای روباز ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان و تملک زمین دولتی جهت احداث پارک ویژه بانوان بیان نمودند .

وی افزود: با توجه به درخواست و پیگیریهای جمعی از بانوان و جوانان شهر احمدآباد

این مکان توسط شهرداری به صورت موقت اجاره گردید تا شرایط تملک آن توسط شهرداری مهیا گردد. ایشان در ادامه ضمن تشکر و تقدیر از خیر محترم حاج عبدالله محمدی جهت احداث سالن ورزشی اظهار امیدواری نمودند تا پایان سال جاری ، سالن ورزشی ایشان نیز به بهره برداری برسد.

در ادامه مراسم مهندس مقیمی فرماندار شهرستان اردکان از زحمات وتلاش های انجام شده در حوزه ورزش احمدآباد تقدیر و تشکر کردند.

وی همچنین استعدادهای جوانان احمدآبادی در حوزه های مختلف به خصوص در حوزه ورزش را قابل ستایش دانسته و با تشکر از خیرین محترم به ارزش سرمایه گذاری در ورزش اشاره نمودند .

ایشان با توجه به درخواست شهردار محترم در خصوص تخصیص زمینی برای پارک بانوان، قول پیگیری این موضوع را از طریق اداره راه و شهرسازی را دادند و همچنین اظهار نمودند که از هر اقدامی که در حوزه ورزش به خصوص ورزش بانوان انجام بگیرد حمایت نموده و در زمینه تخصیص اعتبارات لازم مساعدت ویژه خواهند داشت.

لازم به ذکر است خانه ورزش احمدآباد در سالنی به مساحت 650 متر مربع با همکاری اداره ورزش و جوانان تجهیز گردیده و در حال حاضر با تعداد 330 ورزشکار و متقاضی کلاسهای ورزشی در 4 رشته دایر می باشد.

در پایان از خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر از آنها قدر دانی شد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir