ادامه مطلب...

به گزارش "امور مالی شهرداری احمدآباد" و با استناد به ماده 71 قانون شهرداریها ، گزارش عملکرد درآمد و هزینه شش ماهه دوم سال 1398 که در جلسه شورای اسلامی شهر احمدآباد  به تصویب رسیدبه شرح ذیل می باشد.

 

 

جهت مشاهده گزارش درآمد و هزینه اینجا کلیک کنید

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" احداث نخستین پارک بانوان در شهر احمدآباد با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال آغاز شد.

مهندس تقوی شهردار احمدآباد اظهار داشت : با توجه به اینکه احداث پارک بانوان به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار ، جزء برنامه های عمرانی شهر احمدآباد از ابتدای شورای اسلامی دوره پنجم در دستور کار قرار داشت ، پس از پیگیری و طی مراحل اداری ، در سال 1398 زمین دولتی به مساحت 12 هزار متر مربع جنب پارک نشاط به شهرداری واگذار گردید و بلافاصله نسبت به طراحی و تأمین اعتبار مورد نیاز پروژه اقدام شد .

شهردار احمدآباد در ادامه با تأکید بر ضرورت احداث مکانی برای تفریح و ورزش بانوان به منظور توسعه سلامت زنان جامعه و اهمیت آن و همچنین افزایش سرانه فضای سبز شهری بیان کرد این پارک که با هدف ایجاد مکانی مناسب برای استفاده اختصاصی بانوان در نظر گرفته شده با مساحت 6500 متر مربع فضای پارک و 5500 متر مربع پارکینگ اختصاصی می باشد و فضای پارک دارای امکاناتی از قبیل زمین بازی روباز ، پیست دوچرخه سواری ، مسیر پیاده روی ، کافی شاپ ، سرویس بهداشتی ، نمازخانه و آبنما و فضای بازی کودکان می باشد و با برآورد اولیه 15 میلیارد ریال از محل بودجه عمرانی شهرداری در سال 1399 احداث خواهد شد و انشاءالله تا دهه مبارک فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

لازم به ذکر می باشد عملیات خاکبرداری و زیرسازی پارک در حال اجرا می باشد .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" در ارزیابی واحد صدور پروانه شهر های استان یزد در سال های 1396 و 1397توسط كميته ارزيابي دفترفني، امور عمراني و حمل و نقل و ترافيك استانداري ، شهرداری احمدآباد در بین شهرداریهای استان یزد رتبه دوم را کسب نمود . طبق گزارش کمیته ارزیابی ، واحد های صدور پروانه شهرداریهای استان از لحاظ وضعیت کمی و کیفی صدور پروانه و وضعیت واحد ها بر اساس اطلاعات اخذ شده از شهرداریهای استان و بازدید میدانی گروه ارزیابی، مورد بررسی قرار گرفتند که بر اساس شاخصهای مورد نظر جمع امتیازات کل شهرداری احمدآباد 328 گردید .

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" پروژه عملیات خط کشی ترافیکی معابر شامل خطوط محوری و عابر پیاده توسط شهرداری احمدآباد اجرا شد.

مهندس طباطبائی مسوول واحد خدمات شهری شهرداری با اشاره به این که خط کشی معابر همه ساله در دوره زمانی مختلف انجام می شود بیان کرد: با توجه به اجرای روکش آسفالت معابر اصلی به منظور مسایل ترافیکی و بالا بردن ضریب امنیتی معابر ، خط کشی طولی و عرضی معابر احمدآباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری اجرا شد.

وی در ادامه افزود: خطکشی طولی معابر به طول 19000 متر و خط کشی کانال عابر پیاده به متراژ 650 متر مربع اجرا گردید.

 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" عملیات رنگ آمیزی جداول معابر سطح شهر و پایه های روشنایی مسیر بلوار امام خمینی (ره) شهر احمدآباد انجام شد.

مهندس طباطبائی مسئول واحد خدمات شهری شهرداری اظهار داشت: در راستای بهبود سیما و منظر شهری و رعایت مسایل ترافیکی عملیات رنگ آمیزی جداول معابر شامل بلوار امام خمینی (ره) میادین سطح شهر ، خیابان مصلی به متراژ 2800 متر طول و همچنین رنگ آمیزی تیرهای برق بلوار امام خمینی(ره) با اعتباری بالغ بر پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری توسط واحد خدمات شهری انجام شد .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" عملیات روکش آسفالت معابر اصلی شهر احمدآباد با مساحت بیش از 35000 متر مربع به پایان رسید.

 مهندس تقوی شهردار احمدآباد اظهار داشت : در راستای بهسازی معابر و به منظور تسهیل در رفت و آمد و برای تأمین رفاه و آسایش شهروندان و همچنین بهبود سیما و منظر شهری روکش آسفالت بلوار امام خمینی (ره) ورودی شهر تا میدان شهرداری ، خیابان مصلی ، خیابان آیت الله محقق داماد و خیابان آیت الله فکور با مساحت بیش از35000 متر مربع به پایان رسید.

وی تصریح کرد: جهت اجرای آسفالت شوارع یاد شده بالغ بر 4000 تن آسفالت مصرف گردید که با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری هزینه شده است .

 

به گزارش "خزانه دار شورای اسلامی شهر احمدآباد " خلاصه درآمد و هزینه های شورای اسلامی شهر در سال 1398 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

ادامه مطلب...

 

به گزارش "خزانه دار شورای اسلامی شهر احمدآباد " خلاصه درآمد و هزینه های شورای اسلامی شهر در شش ماهه دوم سال 1398 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

 

ادامه مطلب... 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" دانش آموزان دوره متوسطه آموزشگاه میلاد اردکان به منظور آشنایی با ارگانهای اجتماعی و خدماتی به اتفاق مدیر و دبیران با حضور در شهرداری احمدآباد با شهردار دیدار کرده و از قسمت های مختلف شهرداری بازدید نمودند .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد "مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه احمدآباد همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یکبار دیگر اقتدار، عزت، سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاندند.

در این راهپیمایی ، بزرگ و کوچک، پیر و جوان و زن و مرد با در دست داشتن پرچم ایران و تمثال مبارک مقام معظم رهبری و امام راحل ، عشق و ارادت خود را به آرمان های والای امام راحل و شهدا و ولایت نشان دادند.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در احمدآباد از ساعت 10:30 صبح، از محل میدان بسیج آغاز و تا مصلی خاتم الانبیاء ، میعادگاه نماز جمعه این شهر ادامه داشت .

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir